fbpx

TANITIM PORTFÖYÜMÜZE GÖZ ATIN

E- İHRACAT TASARIMLARINI İNCELEYİN

tanıtım portföyümüze göz attınız mı?

Tanıtım Yazısı Çözümlerimiz ile Tanıştınız mı?

Hiç popüler sitelerde tanıtımınızın yayınlandığını ve milyonlarca kişiye ürün ve hizmetlerinizin yanı sıra markanızı duyurma şansı yakaladığınızı düşündünüz mü ? İşte bu artık LookPRO ile mümkün. Hemen size özel tanıtım yazısı çözümlerimiz ile tanışarak Türkiye’nin ve dünyanın en popüler sitelerinde tanıtımınızın yayınına başlayabilirsiniz.

Tüm tanıtım yazılarımız ;

  • Garantili,
  • Sözleşmeli,
  • Faturalı,
  • Tanıtım yazıları ücretsiz

şekilde sağlanmaktadır.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Tanıtım Yazısı Nedir?

Günümüzde SEO çalışmalarına büyük katkıları olduğu bilinen tanıtım yazıları ile Türkiye’nin ve dünyanın en popüler sitelerinde tanıtım yazılarınızı yayınlatmanız mümkün olacak. Tanıtım yazısı konseptinin faydası sadece ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak değil, ayrıca kurumsal marka imajınızı geniş kitlelere duyurmanızı sağlıyor. LookPRO Bilişim olarak tanıtım yazılarınız konusunda uzman yazar kadromuz ile anahtar teslim çalışıyoruz. Web sitenize ait kategorilerde ilgili sitelerden tanıtım yazınız için fiyatları belirliyor, yazılarınızı hazırlıyor ve belirlediğimiz otoriter sitelerde yayına alıyoruz. Tanıtım yazısı kapsamında yayınlanan yazıların tamamı temiz ve spam değeri düşük sitelerde yayınlanırken, garanti süreleri 1 yıldır. Yazılarınız süresiz olarak herhangi bir problem veya kesinti olmadığı sürece yayında kalır.

Tanıtım Yazısı & SEO İlişkisi

Özellikle kelime bazlı SEO çalışması yapan işletmelerin en sık kullandığı tekniklerden biri olan tanıtım yazılarının günümüzde arama motoru optimizasyonu ve sıralamaları ile arasında sıkı bir ilişkinin mevcut olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Güçlü DA/PA değerine sahip sitelerden alınan bağlantılar ile kısa dönemde olumlu sıralama sonuçlarının elde edildiğini gözlemliyoruz.

Tanıtım Yazısı Hizmeti Kapsamında Hangi Çalışmaları Yapıyoruz?

  • Web sitenize ait otoriter siteleri bularak sizler için özel bir teklif hazırlıyoruz.
  • Uygun görülen siteler için anahtar kelimelerinizde özgün içerikleri ve gereken durumlarda röportajlarınızı hazırlıyoruz.
  • Yazılarınızı ilgili web sitelerinde yayına alıyoruz. Herhangi bir problem olduğunda hızlı bir şekilde anlaşmalı editörlerimiz ile soruna çözüm getiriyoruz.

neden LookPRO?

Doğruları Garanti Ediyoruz

Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

Paketleri Unutun

Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

bizi arayın

Bizim için ne dediler?

Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

İbrahim ÇİFTÇİ
Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

Uğur YILMAZ
Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

Kadir GENCER
Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri
0850 840 5057 hemen ara!