Mail Marketing ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Müşterilerinizin ve potansiyel müşteri kitlenizi e-mail pazarlaması ile hedefleyerek hem daha iyi bir kurumsal itibar oluşturmak hem de yeni ürün & hizmet yelpazenizi tanıtmak ister misiniz ? Eğer cevabınız evet ise, son dönemde oldukça yüksek geri dönüşler elde edilebilen mail marketing hizmeti ile sizi tanıştırmak istiyoruz. Hedef kitlelerinize özel mail tasarımları ile ulaşmanızı sağlıyor, dijital ortamdaki kurumsal imajınızı yükselterek bu kitlenin bilinçaltındaki firma imajınızı tazelemenize yardımcı oluyoruz.

mail marketing paketlerimiz

Starter

991000 kişi başına
 • Özel HTML Tasarım
 • 100% Inbox Garantisi
 • 28 Dilde Hizmet
 • E-Posta Datası Müşteri Tarafından Sağlanmaktadır.

Business

Opsiyonel
 • Özel HTML Tasarım
 • 100% Inbox Garantisi
 • 28 Dilde Hizmet
 • E-Posta Datası Müşteri Tarafından Sağlanmaktadır.

Toplu Mail NEDİR?

Uluslararası piyasada mail marketing olarak da bilinen toplu mail pazarlaması konsepti özellikle son yıllarda Türkiye’de de sıklıkla kullanılmaya başlayan bir pazarlama tekniği olarak karşımıza çıkmaktadır. Toplu mail konseptinde daha önceden belirlenmiş bir kitleye belirlenen bir ürün, hizmet ya da güncelleme hakkında bilgi verilen kurumsal metinler kullanılır. Bu nedenle toplu mail ile yapılacak e-posta pazarlaması hizmetinin tamamen profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan pazarlama çalışmasından alınacak geri dönüş oranları oldukça düşük olacaktır.

Ülkemizde son yıllarda popüler hale gelen e-mail pazarlaması konsepti temelde iki farklı amaç için kullanılıyor : 

 • Mevcut müşteri portföyünün marka deneyimi ve sadakatinin korunması ve sürdürülmesi
 • Potansiyel müşteri kitleleriyle iletişime geçilerek var olan/yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılarak bilinç altındaki marka imajının tazelenmesi

Mail Marketing için Mail Listesi Kim Tarafından Sağlanır?

Mail marketing listesi doğrudan müşterilerimiz tarafından sağlanabileceği gibi, tarafımızdan da belli sektörel ve lokasyonel hedeflemeler için sağlanabilmektedir. Eğer toplu mail listesine sahip değilseniz, bizimle sağ alttaki chat panelinden, 0541 515 90 45 numaralı telefondan ya da info@lookpro.com.tr e-posta adresinden irtibata geçebilirsiniz.

bizi arayın

neden LookPRO?

Doğruları Garanti Ediyoruz

Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

Paketleri Unutun

Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar