fbpx

yükselme garantili kurumsal seo danışmanlığı

Globalleşen dünyanın en hızlı büyüyen segmentlerinden biri olan dijital pazarlama ve internet reklamcılığı konseptleri günümüzde önemini gittikçe arttırıyor. Dijital pazarlamanın bir alt dalı olan SEO ile artan arama motorlarındaki sıralama rekabeti ile firmalar daha fazla müşteriye ulaşabiliyorlar. Bu nedenle kurumsallaşmış ya da kurumsallaşmayı hedefleyen firmalar için geliştirdiğimiz “Kurumsal SEO Danışmanlığı” konsepti ile hedeflediğiniz müşteri kitlesine daha kolay ve daha ucuz maliyetlerde ulaşacaksınız.

neden LookPRO?

Yükselme Garantili SEO

Tüm SEO çalışmalarımız yükselme garantilidir.

Uygun Paketinizi Seçin

Sektörünüzün rekabetine göre SEO paketinizi belirleyebilirsiniz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

bizi arayın

kurumsal seo danışmanlığı nedir?

Kurumsal Seo Danaışmanlığı
Kurumsal Seo Danışmanlığı

Firmanızın başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında hedeflediği kelimelerde üst sıralarda çıkması için yapılan optimizasyon çalışmalarıdır. Bu çalışmalar ile doğrudan hedeflediğimiz internet müşterilerine en düşük maliyetler ve en hızlı biçimde ulaşacaksınız. Hemen teklif al butonuna tıklayarak alanında uzman danışmanlarımızdan Kurumsal SEO danışmanlığı teklifi alarak arama motorlarında hemen yükselmeye başlayabilirsiniz.

Özellikle son yıllarda dijital ortamda artan rekabetin getirdiği piyasa koşulları ile beraber, firmaların dijital yatırımları gözle görülür oranda artmaktadır. Yılda dünyada yaklaşık olarak %12 büyüyen dijital yatırımlar son yıllarda Türkiye’de de büyük bir sıçrama göstererek yıllık %10 büyüme trendine ulaşmıştır. Buradan hareketle kesin olarak söyleyebiliriz ki, dijital ortamda kendi konumunu sağlamlaştıramayarak rekabette arka sıralarda kalan firmalar, orta ve uzun vadede kaybetmeye başlayacak ve kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kalacaklar.

Kurumsal SEO danışmanlığı çalışmalarında asıl hedef firmanın dijital ortamda gelirlerini ve kârlılığını arttırmasıdır. Bu nedenle kurumsal anlamda optimize süreçlerine başlamadan önce sağlam bir alt yapı, sayfa içeriği ve tasarımı oluşturulmalıdır. Bunu takip eden kurumsal kimlik ve marka imajı kavramları kurumsal SEO danışmanlığı çalışmalarının önemli bileşenleridir. Firmamız tüm bu çalışmaları sıfırdan sizler için analiz ederek, size özel bir yol haritası çıkartıyor.

Türkçe Seo Paketleri

Paket İçeriği
 • Ana Kelime
 • Alt Kelime
 • Sözleşme Süresi
 • SEO Uyumluluk Entegrasyonu
 • Meta Tag, Desc. Düzenlemesi
 • Title - Alt Title Optimizasyonu
 • Yerel SEO
 • Sektörel Tanıtım Yazısı
 • Ürün Bazlı SEO
 • Kategori Bazlı SEO
 • UX Çalışmaları
 • İçerik Desteği
 • Teknik Destek
 • Rakip Analizi
 • Sosyal Medya Pazarlaması
 • Google WM Tools ve Diğer Araçlar

Başlangıç

999₺
749₺+KDV
aylık
 • 1 Ana Kelime
 • 3 Alt Kelime
 • 6 ay
 • Aylık 1 Yazı

Gelişmiş

1999₺
1199₺+KDV
aylık
 • 3 Ana Kelime
 • 10 Alt Kelime
 • 6 ay
 • 2 adet
 • Aylık 2 Yazı

Kurumsal

2499₺
1799₺+KDV
aylık
 • 5 Ana Kelime
 • 20 Alt Kelime
 • 6 ay
 • 4 adet
 • Aylık 4 Yazı

Pazar Araştırması Yapıyor musunuz ?

Evet, tabi ki. Pazar araştırmalarına bir nevi işe başlamadan yapılan fizibilite raporu diyebiliriz. Firmanızın dijital pazardaki konumu ve kısa-orta-uzun vadede hedeflenecek olan sıralamalar, dönüşüm oranları ve maliyetler için tamamen istatistiklere dayanan bir pazar araştırması sağlayarak sektörünüzün dijital dünyadaki konumunu ve potansiyelini daha yakından görmenizi sağlıyoruz.

SEO için Teknik Analiz hizmete dahil mi ?

İşletmenize ait web sitesinin tüm teknik detaylar tarafından ücretli araçlar ile kontrolü, an itibariyle bulunduğu konum ve yapılması gerekenler hakkında çok detaylı bir rapor ve yol haritası.

Doğru Anahtar Kelimeleri Seçmeme Yardım Ediyor musunuz ?

Evet. Keyword adını verdiğimiz ve sağladığınız ürün – hizmetlerin dijital ortamda arama motorlarında nasıl arandığı ile ilgili tüm sorulara cevap bulacağınız kısımdayız. Web sitelerinize ait uygun keyword’ler bulunarak bunlara uygun sektörel ve kurumsal içerikler üretmeye başlıyoruz.

Yabancı Dil Desteği Veriyor musunuz ?

Opsiyonel olarak sunduğumuz bu seçenek ile web sitelerinizin tüm yabancı dillerde sayfalarını hazırlayabiliyoruz. Web sitenizin tüm sayfalarını hedef pazarlarınızın yerel alışkanlıklarını, ödeme seçeneklerini ve diğer tüm koşulları göz önüne alarak sektör tecrübemizle “Uluslararası SEO” konseptini birleştiriyoruz.

Tanıtım Yazılarını Nerelerde Yayınlıyorsunuz ?

Satın aldığınız pakete ve sektörünüzün uygunluğuna göre aylık olarak sizin için özel tanıtım yazıları hazırlıyor ve backlink olarak SEO çalışmalarımıza dahil ediyoruz.

seo roi nedir?

Dijital ortamda yapılan yatırımlardan elde edilen getirilere genel olarak “ROI” yani “Return Of Investment” denir. Yatırımdan elde edilen getiriyi hesaplamak için şu formül kullanılır.

ROI = (Birim Fiyat * Ürün Sayısı) – (Ürünün Kendi Maliyeti + Ürüne Harcanan Tık Başı Maliyet)

Genelde yatırımların geri dönüşünde ürünlerin maliyet satış fiyatı ilişkisi kadar, tık başı maliyetleri de önemli rol oynamaktadır. Dijital ortamda ürün ve hizmetleri pazarlarken yaptığınız yatırımlarda güçlü bir maliyet analizi yapmak ve gerçek hedefler belirlemek başarının olmazsa olmaz kriterleri arasındadır. Örneğin; e-ticaret sitenizde çocuk ayakkabısı satıyorsunuz;

Maliyet=25 TL
Satış Fiyatı=30 TL
Satılan =10 Adet
Tık Başı Maliyet=1 TL

300 – (250 + 10) = 40 ROI

roi nasıl arttırılabilir?

Günümüzde “ROI Nasıl Arttırılır” sorusunun pek çok farklı cevabı olduğu söylenebilir. Dijital ortamda yapılan yatırımlarda özellikle tık başı maliyetler önemli bir role sahiptir. Dijital yatırımların değişken maliyeti olan tık başı maliyetlerinin Adwords’de çalışma sistemi şu şekildedir:

İlk Sayfa Teklifi Teklif
1. Sıra Kelime 2.51 3.00
2. Sıra Kelime 2.50 2.50
3. Sıra Kelime 2.05 2.05

Google Adwords çalışma prensipleri incelediğimizde birinci sırada çıkan reklamın ikinci sıradaki reklamdan ortalama 0.01 TL yüksek maliyete sahip olduğunu söylemek mümkün. Adwords sıralamalarında aşağıdaki faktörlerin etkili olduğunu söyleyebiliriz:

 • Kalite Puanı
 • TBM(Tık Başı Maliyet)
 • Yorumlar
 • Başlık ve İçerik
 • Konum

Firmanıza Özel Kurumsal SEO Teklifi

Firmanız için piyasa araştırması, kelime ve backlink analiz, SEO Raporu, Mobil Uyumluluk Raporu ve diğer teknik kriterler raporlarınızı ücretsiz olarak hazırlıyor, bu raporları göz önüne alarak size özel bir yol haritası ve ücret teklifi hazırlıyoruz. Hemen ücretsiz analiziniz ve SEO teklifiniz için aşağıdaki forma e-posta ve telefonunuzu bırakabilirsiniz. Ayrıca Ankara içi ve çevre illerde yoğunluk durumumuza göre danışmanlarımızdan randevu alabilirsiniz. Sizi ofisinizde/iş yerinizde ziyaret ediyor, detayları yüzyüze anlatıyoruz.

*Geçerli bir e-posta ve telefon yazmalısınız. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle irtibat kuracak.

Kurumsal SEO ile Neyi Hedefliyoruz ?

SEO (Arama motoru optimizasyonu) konsepti, dijital pazarlama konspetinin alt dallarından biri olup, günümüzde dijital dünyada en yaygın kullanılan tekniklerden biridir. İşletmeler için son dönemde yaygın olarak kullanılmaya başlayan Kurumsal SEO çözümleri, özellikle kurumsallaşmış ya da kurumsallaşmayı amaç edinmiş firmalar tarafından yapılan önemli bir pazarlama yatırımı olarak gösterilebilir. LookPRO Bilişim olarak, belirlenen anahtar kelimeler, belirlenen lokasyon ve hedef kitleler ve belirlenmiş zaman süreçlerinde işletmenizi potansiyel müşteri adaylarınızla buluşturuyoruz. Türkiye’de yaklaşık 55 milyon internet kullanıcısı ve 51 milyon sosyal medya kullanıcısı bulunmaktadır. Bu nedenle dijital pazar artık Türkiye’nin ve dünyanın en büyük pazarı haline gelmiştir. Siz de dijital ortamda satışını yaptığınız ürün ve hizmetlere ilgi gösteren kullanıcıları hedefleyerek, onlara yine bu ürün ve hizmetlerini tanıtarak bu potansiyeli satışa dönüştürmenize yardımcı oluyoruz. Aşağıda Türkiye’de 2018 yılının ilk çeyreğine göre dijital istatistiklerini görebilirsiniz:

Potansiyelinizi satışa dönüştürmeye hazır mısınız ?

Eğer cevabınız evetse, mevcut potansiyel müşterilerinizi en düşük maliyetli biçimde satışa dönüştürmek Kurumsal SEO çözümlerimiz ile artık çok kolay. Bizimle hemen iletişime geçerek her yıl %10’dan fazla büyüyen dijital dünyaya entegre olabilir, maliyetlerinizi düşürerek yeni pazarlara açılabilirsiniz. Hemen arayın, İşletmenize en uygun Kurumsal SEO danışmanlığı yol haritasını sizinle beraber ofisinizde oluşturalım.

seo başarı hikayelerimiz

E-ihracat için Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen Uluslararası SEO konsepti, günümüzün dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

Türkiye’nin araç kiralama konusunda lider firmalarından biri olan Yolcu360 için İngilizce dilinde SEO uyumlu içerik pazarlaması çözümleri konusunda uzun vadeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar kapsamında;

 • 1000’i aşkın İngilizce anahtar kelimede içerik üretimi,
 • Global anlamda sektörün lider kelimesi olan “rent a car” için ilk sayfaya konumlandırma,
 • 101 farklı hedef lokasyon için özel olarak seçilen anahtar kelimelerde content marketing desteği

konularında çalışmalar sergiledik. Firmaya 1 yılı aşkın bir süredir aktif olarak content marketing ve farklı dillerde tercüme konusunda destek sağlamaya devam etmekteyiz.

Türkiye de yabancılar için profesyonel danışmanlık sağlayan Ata Kurumsal A.Ş. ile uzun yıllardan beri 5 farklı dilde SEO, İçerik Pazarlaması, Google AdWords, Sosyal Medya Pazarlaması gibi geniş kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Sektörel anlamda tüm dillerde toplam 300’ü aşkın ticari kelimede ilk sayfa başarısı ve sayısız dönüşüm sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışılan anahtar kelimelerde %81 ilk sayfa ve Google AdWords üzerinde %94 sektör başarısı sağlamış durumdayız.

Türkiye’nin önde gelen beton santrali ihracatçılarından Promax Beton Santralleri ile 7 farklı dilde 40’ın üzerinde anahtar kelime üzerinde çalışmaktayız. Özellikle global pazarda hedef ürünlerde farklı dillerde ilk sayfa konumlandırma ve beraberinde uyguladığımız özel E-İhracat uyumlu SEO teknikleriyle 6 aylık süreçte :

 • Anahtar kelimelerin %83’lük kısmında ilk sayfa başarısı,
 • Yerel SEO konseptinde 10’un üzerinde ülkede lokal sıralama başarısı,
 • Organik trafikte 6 aylık süreçte %250’lik artış.

Sahne sistemleri konusunda Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından olan Gala Sahne Sistemleri için 4 farklı dilde SEO ve dijital itibar yönetimi çalışmaları yapmaktayız. Çalışmalar neticesinde;

 • 100’ü aşkın sektörel kelimede ilk sayfa başarısı,
 • Organik trafikte %30’u aşkın büyüme,
 • E-İhracat hacminde %45 büyüme sağlayarak firmanın emin adımlarla dünya pazarında üst sıralara tırmanmasına katkıda bulunuyoruz.

Grafiklerle başarılarımız

1-promaxstar beton santralleri

1-Promaxstar Beton Santralleri

 

Şubat ayında 10 dilde altyapısını tamamladığımız Promax ile, Mart ayında sıfırdan başladığımız E-İhracat destekli Uluslararası SEO çalışmaları ile 5 aylık süreçte organik trafikte Mart ayına göre %350’lik bir artış yakalamış durumdayız.

2-gala sahne sistemleri

2-Gala Sahne Sistemleri

 

Sıfırdan  E-İhracat altyapısını düzenlediğimiz ve tüm global SEO kanallarına entegre ettiğimiz Gala Sahne ile geride bıraktığımız 5 aylık süreçte %30’un üzerinde organik trafik artışı sağlarken, dünyanın farklı coğrafyalarından onlarca dönüşüme katkıda bulunduk.

3-ata kurumsal danışmanlık a.ş.

3-Ata Kurumsal Danışmanlık A.Ş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 farklı dilde 3 yılı aşkın süredir çalıştığımız Ata Kurumsal Danışmanlık A.Ş. için sadece 2019 yılının ilk 5 aylık sürecinde organik trafikte %20’lik bir artış elde edildi.

0850 840 5057 hemen ara!