fbpx

Hakkımızda

Temelleri 2014 yılına dayanan LookPRO Bilişim, Mayıs 2018 tarihinde Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır. Başta dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu alanında faaliyet gösteren firma, kullanıcı deneyimi, sosyal medya çözümleri, kurumsal web tasarım, lokalizasyon ve Adwords danışmanlığı alanlarda müşterilerine özel hizmetler sağlamaktadır. Ulusal ve uluslararası onlarca referansıyla LookPRO, yaptığı tüm çalışmalarda üstün kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak büyük Türkiye’nin hedeflediği hizmet ihracatı çalışmalarıyla başarıyı kendine ilke edinmiştir.

Başarılıyız çünkü:

Vizyonumuz

LookPRO Bilişim olarak temel vizyonumuz dijital dünyada son teknolojileri takip eden ve gelecekte bu alanda kazandığı bilgi birikimiyle kendi pazarında önemli bir paya sahip bir firma olmaktır. Buradan hareketle tıpki bugün olduğu gibi gelecekte de ülkemize katma değer katacak faaliyetlerde bulunan lider bir kuruluş olmanın temel amacımız olduğunu söyleyebiliriz.

Misyonumuz

Küreselleşen dünya koşullarına ayak uydurmakta zorlanan ve KOBİ olarak tanımlanan işletmelerin dijital olarak internet ortamına entegre olmalarını sağlamak temel varoluş amacımızdır. Büyüyen Türkiye’nin büyük hedefleri doğrultusunda her geçen gün milli ekonomi içinde payını arttıran hizmet ihracatı konseptini daha da geliştirmek en önemli gayemiz olacaktır.

referanslarımız

size özel teklif ve avantajlarımız için

0850 840 5057 hemen ara!