Website Tercümesi

Bir web sitesinin yayın yaptığı dil sayısı oldukça önemlidir. Çünkü web sitelerinde kullanılan yabancı dillerin sayısı arttıkça hitap edilen kitle ve firmanın genişlediği pazarda aynı ölçüde büyüyecektir. Özellikle yeni bir pazara girecek yada ürün hizmetlerini dış pazarlarda tanıtacak firmalar tarafından tercih edilen website tercümesi hizmetleri ile hitap edilen kitlenin büyütülmesi hedeflenmektedir.

Örneğin; Web sitenize Çince dil desteği ekleyerek yaklaşık 2 milyar insana ulaşabilirsiniz. İnsanlara rahatlıkla hitap edebilir, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinizin ana dilinde tanıtma şansını yakalayabilirsiniz. Buradan hareketle, özellikle kurumsal imajın oluşturulması, yeni bir pazara girmek ya da mevcut bir pazarı hedeflemek isteyen firmalar için web site tercümesi olmazsa olmazlardan biri haline gelmiştir.

Hangi Dillerde Tercüme Yapıyoruz ?

Günümüzde aynı zamanda bir dijital pazarlama tekniği olarak da kullanılan lokalizasyon ile dijital ortamda kolaylıkla ve düşük maliyetler ile müşteri hedeflemesi yapılabilmektedir. Örneğin; Arap ve Ortadoğu coğrafyasında iş portföyü oluşturmak ya da bu bölgelerdeki potansiyel müşterileri hedeflemek isteyen firmaların mutlaka web sitelerine Arapça ve Farsça dil seçeneklerini ekleyerek, bu potansiyel kitleye ürün ve hizmetlerini kendi ana dillerinde tanıtmaları gerekmektedir. Bu nedenle LookPRO Bilişim ailesi olarak uzman tercüman ve dijital pazarlama ekibimiz ile beraber web site tercümesi hizmetlerimizi aşağıdaki dillerde lokalizasyon ilkelerine bağlı olarak en kısa sürede başarıyla tamamlıyoruz.

 • İngilizce
 • Arapça
 • Farsça
 • Almanca
 • Felemenkçe
 • Fransızca
 • Rusça
 • Hintçe
 • Çince
 • Korece
 • İspanyolca
 • Japonca

bizi arayın

neden LookPRO?

Doğruları Garanti Ediyoruz

Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

Paketleri Unutun

Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar