Rus Pazarı Entegrasyonu

Rus pazarı olarak adlandırılan coğrafyanın sadece Rusya, Belarus vb. benzer ülkeler olmadığını söyleyebiliriz. Günümüzde çoğu Orta Asya devletinde Rusça ya resmi dil olarak yer alır ya da halkın bir kısmı tarafından konuşulur. Bu nedenle Rus pazarı olarak adlandırılan çalışmalar ile Doğu Avrupa’dan Orta Asya’ya kadar geniş bir coğrafyanın hedefleneceğini hatırlatalım.

Milyonlarca insanın yaşadığı bu geniş coğrafya ile ticaret ilişkilerinizi geliştirmenin dijital ortamda düşük maliyetli ve hızlı bir şekilde yapılabildiği gerçeğinden hareketle, dijital ortamda Rus pazarına entegrasyonun oldukça profesyonel bir şekilde yönetilmesi gerektiğini söyleyebiliriz.

LookPRO olarak, dünyanın 25 dilinde e-ihracat entegrasyonu hizmeti sağlayarak işletmelerin, dünyanın farklı pazarlarındaki hedef kitleleriyle buluşmalarını sağlıyoruz.
Örneğin Rusya’da ürün ve hizmetlerinizi nasıl pazarlayacağını bilmeyen bir işletme var, fakat aynı zamanda bu firmanın bu coğrafyada ihracat hedefleri de bulunuyor. Bununla alakalı bir pazar araştırması yaparak insanların ürün ve hizmetlerini kendi dil ve coğrafyalarında nasıl aradıklarını, hangi kitlelerin buna ilgi gösterdiğini gözlemliyoruz. Buradan hareketle ortaya çıkardığımız ilgi alanları ve anahtar kelimeler ile birlikte web sitelerinizi yeniden düzenliyor, hedef dil seçeneklerini ekliyor ve doğrudan pazarlama hedefleri ile potansiyel müşterileriniz ile işletmenizi buluşturuyoruz.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  neden LookPRO?

  Doğruları Garanti Ediyoruz

  Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

  Paketleri Unutun

  Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

  Global Düşünüyoruz

  Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

  bizi arayın

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar