Kurumsal Mobil Uygulama Nedir?

Kurumsal mobil uygulamalar, işletmelerin daha yüksek kullanıcı sadakati elde etmeleri amacıyla mobil uygulamalarda aktif olarak çalışan ve genelde server altyapılı aplikasyonlardır. Genelde Android veya iOS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalar ile genelde müşteriler için uzun süre alan işlem süreçleri mobil ortamda çözüme kavuşturularak hızlandırılır.

Günümüzde temel olarak mobil uygulamalar ile iki temel hedef amaçlanmaktadır. Bunlardan birincisi müşteriler için uzun bir süreç gerektiren işlemlerin mobil ortamda daha hızlı ve basit biçimde çözümlenmesidir. Bu uygulamanın örneği olarak bankacılık işlemlerini gösterebiliriz. Kullanıcıların şubeye gitmeden işlemleri yer ve zaman sıkıntısı olmadan yapabilmeleri mobil uygulamaların getirdiği en büyük yenilik ve kolaylıklardan biri olarak gösterilebilir. İkinci olarak ise web sayfalarının işlevsel hale getirilmesi için tasarlanan mobil uygulamalar gösterilebilir.

Mobil Uygulama Hizmetlerinin Kapsamı Nedir?

Kurumsal anlamda mobil uygulamalarınız için kodlama, tasarlama, sunucu altyapısı oluşturma, test etme, güncelleme ve ilgili mecralara yükleme hizmeti veriyoruz. Ayrıca ortaya çıkan mobil uygulamaların pazarlama süreçlerini de isterseniz yürütüyoruz. Hizmet sözleşmelerimiz; uygulama + güncelleme + bakım şeklinde olup en az 2 yıllık teknik destekle beraber satışı yapılmaktadır. Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, firmanıza özel kurumsal mobil uygulama teklifi alabilirsiniz.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  neden LookPRO?

  Doğruları Garanti Ediyoruz

  Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

  Paketleri Unutun

  Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

  Global Düşünüyoruz

  Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

  bizi arayın

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar