bizi arayın

İşletme Hesabı Oluşturun

Markalı içerik etiketi ne demek ?

Bir markalı içerik oluşturabilmeniz için öncelikle onaylı bir hesaba sahip olmanız gerekir. Onaylı olan hesaplar genelde reklam veren reklam alan hesaplardır ve bu şekilde markanın, ürünün, hizmetin tanıtımı yapılırken tanıtım yapılan instagram hesabının paylaşıma etiketlenmesi anlamına markalı içerik etiketi denir.

Markalı içerik oluşturmak; markalı içerik etiketlemekte İnstagram hikaye veya gönderi paylaşımında benim kendi hesabımdan ‘Lookpro Bilişim’ şeklinde görünüp etiketlenmesi markalı içerik etiketlemek anlamına gelir.Bu sayade ticari ortaklıklarınızı birleştirebileceğiniz bir gönderi hazırlayabilirsiniz ve isterseniz etiketli gönderileri onaylı veya onaysız şekilde planlayabilirsiniz.

neden LookPRO?

Doğruları Garanti Ediyoruz

Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

Paketleri Unutun

Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar