fbpx

e-ihracat paketlerimiz ile tanıştınız mı ?

Anahtar teslim e ihracat paketleri

E-İhracat ile dünya pazarına giriş yapmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz e-ihracat paketleri ile hızlı bir şekilde farklı dillerde web sitelerinizi kurabilir, ürün ve hizmetlerinizi müşterilerinize kendi dillerinde tanıtabilirsiniz. Temel olarak farklı ihtiyaçlarınıza ve farklı pazar hedeflerinize yönelik olarak üç çeşitli paket geliştirdik.

Uzman Kadro

Uzman yazılım ekibimiz ve pazarlama alanında deneyimli akademisyen çözüm ortaklarımız ile 28 farklı dilde e-ihracat danışmanlığı hizmeti sağlıyoruz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki paketlerden birini seçmek ve tüm fatura bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde sisteme girmek. Ödeme aşaması tamamlandıktan sonra size özel olarak atanan müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçerek teknik detayları tarafınıza iletecektir.

Ücretsiz Kurulum

LookPRO olarak müşterilerimizi yormadan anahtar teslim şekilde teslimatını sağladığımız e-ihracat paketleri  kapsamındaki hizmetlerin tamamında ücretsiz kurulum hizmeti vermekteyiz. Seçtiğiniz temanın ve altyapının web sitenize kurulumundan sonra uzmanlarımız sisteme ait şifreleri ve kısa bir kullanım kılavuzunu tarafınıza iletecektir.

Teknik Destek

Ayrıca teknik olarak kendi sunucularımızda barındırmakta olduğumuz web sitelerinde sınırsız teknik destek hizmetlerini ücretsiz olarak sağlamaktayız. Kurulum süreçleriniz siparişleriniz müşteri temsilcilerimiz tarafından onaylandıktan sonra derhal başlatılacaktır,

Kurulum sırasına göre işleminiz en geç 5 iş günü içinde teslim edilerek tarafınıza bilgilendirme ve teslimat yapılacaktır. Bu süreçten sonra ürünlerinizi sisteme ekleyebilir ve siparişlerinizi almaya başlayabilirsiniz.

30 Dilde E ihracat Paketleri Destek Hizmetlerimiz

  • Sosyal Medya Yönetimi
  • SEO Yönetimi
  • Google Ads Yönetimi
  • İçerik Yönetimi
  • E-katalog
  • Marketplace Ürün Giriş ve Yönetimi

özel e-ihracat paketleri

sık sorulan sorular

E-ihracat ve diğer tüm paketlerimizde satın aldığınız paket için ücretsiz kurulum hizmeti sağlanmaktadır. Uzmanlarımız seçeceğiniz tasarımı sisteme entegre ederek tarafınıza teslim etmektedir. Bu aşamadan sonra ürünlerinizi sisteminize girerek müşterilerinize tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Çoğu müşterimizin ürünleri ekleyecek zamanı bulunmadığını göz önüne alırsak, bu konuda özel çözümler sağlama yönünde oldukça fazla talepler alıyoruz. Bu nedenle ürünlerinizin tarafımızdan sisteme entegre edilmesini istiyorsanız, 1.5 TL/ürün şeklinde fiyatlandırma yapmaktayız.

Bu durumda dijital pazarlama faaliyetlerini kullanmanız gerekmektedir. Günümüzde artan rekabet koşulları ve en büyük pazarın internet haline gelmesi sebebiyle herhangi bir pazarlama çalışması yapmaktan satış gerçekleştirmek imkansıza yakındır.

%30 İndirim

Bu nedenle SEO paketlerimizi inceleyebilir ve uzmanlarımızdan pazarlama çalışmaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Paket satın alan müşterilerimize pazarlama ve SEO paketlerimizde %30’a varan özel indirimler uygulanmaktadır.

Evet. Hangi altyapıyı kullanırsanız kullanın, sistemimiz ister sadece mağaza olarak, isterseniz de full bir web sitesi olarak kullanım sağlamaktadır. Sistem değişikliğini ücretsiz olarak tüm müşterilerimize sağlamaktayız.

Tüm paketlerimizde iade politikalarımız geçerlidir.

Paket satın alan müşterilerimize özel olarak pazarlama paketlerimizde %30’a varan indirimler yapmaktayız. Pazarlama paketlerimiz genel olarak Google SEO , Google Ads ve Sosyal Medya Pazarlaması faaliyetlerini içermektedir.

Fiili ihracat sürecinin aktif olarak başlaması ve lojistik konularında kendi bünyemizde bir uzman barındırmamakla beraber, bu konuda çözüm ortağımız ile müşterilerimizin doğacak ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz.

Ticaret Bakanlığı tarafından sağlanan desteklere göz atmak için tıklayınız.

bizi arayın

BİZİMLE DÜNYAYA AÇILAN REFERANSLARIMIZ

neden lookpro?

E-İhracat ile Tanışın

Dijitali en etkili şekilde kullanmayı garanti ediyoruz.

Anahtar Teslim

Tüm entegrasyonları sizin için sağlıyor, anahtar teslim çalışıyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.
Merhaba, ben Elif!
İhtiyacına uygun e-İhracat paketini birlikte belirleyelim mi?
0
0850 840 5057 hemen ara!