ankara web tasarım hizmetleri

Ankara web tasarım hizmetlerimiz ile tanıştınız mı ? Ankara Türkiye’nin başkenti ve Türkiye’nin ikinci büyük şehridir ve nüfusu 5,445 milyondur.Coğrafi olarak ise Türkiyen’nin merkezi konumundadır.Cumhuriyetin ilan edilmesiyle beraber nüfusu artmaya başlamış ve Türkiye’ nin en kalabalık 2. şehri haline gelmiştir.

Dünyada dijital pazarlama ve reklama ayrılan pay gittikçe büyüyor. IAB (Interactive Advertising Bureau) Rapora göre, 2016’nın ilk yarısında 32,7 milyar $ olan Dijital Reklam Yatırımları, 2017’nin ilk yarısında %23 artışla 40,1 Milyar $’a ulaştı. LookPRO Bilişim, Ankara web tasarım konusunda sizinde dünya firmalarıyla aynı kulvarda yarışmanıza olanak sağlar. Ankara nüfusunun yüzde 75’i hizmet sektöründe çalışır.Bunun sebebi ise şehirin sanayi alt yapısının şehire gelen göçü karşılayamamasıdır.Bu oran ülkemizin oranlarından uzak bir oran değildir. Türkiye de hizmet sektörünün payı yüzde 72.6 dır. Ücretsiz teklif için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz, eğer web siteniz yoksa ve sıfırdan tasarım yapılacaksa, sadece işletme adınızı yazmanız yeterlidir.

bizi arayın

Hizmet sektöründe gün geçtikçe gelişen iç ve dış turizmin canlanmasına olanak tanıyan sektörlerden biriside sağlık turizmidir. Türkiye’ye sağlık turizmi için gelen turist sayısı 6 yılda 4 kat artmıştır. Sağlık Bakanlığı verilerine göre, yurt dışından kamu ve özel hastanelerine tedavi amaçlı gelenlerin sayısı 2008 yılında toplam 74 bin 93 kişiydi.2017 verilerine göre bu rakam 700 bini aşmış bulunmaktadır. Bir başka deyişle, gelen hasta sayısı 9 yılda 10 katına çıktı. BAKA verilerine göre, sağlık turizmi sektörü her yıl % 6 ile % 12 arasında büyümektedir. Bunun en önemli nedeni ise, tıbbi operasyonların ülkemizde uygun fiyatlarla yapılmasıdır. Ancak Türkiye’de sağlık turizmi için yapılmış milyarlarca dolarlık yatırımlara rağmen talep yeterli ve henüz istenen düzeyde değil. Bunun nedeni de konuyla ilgili olarak yurt dışında tanıtımların az olması ve etkili bir satış ve pazarlama ağının olmaması. Ankara web tasarım LookPRO size bu sektörde ayrıcalık olmanızı ve pazar ağınızın genişlemesine yardımcı olur.

Denizi olmadığı için deniz turizminden mahrum olan Ankara’da, başta kültür turizmi olmak üzere, kent merkezi ve çevresinde kongre turizmi, Elmadağ çevresinde kış turizmi, Kızılcahamam da  kaplıca turizmi ile Güdül’deki Tuluntaş Mağarası’da mağara turizmi gerçekleştirilmektedir. Anıtkabir başta olmak üzere birçok müze ve anıt ile Beypazarı ve Kızılcahamam’daki tarihi evler yurt içi turizmine katkıda bulunmaktadır. Ankara önemli bir kongre merkezidir siyasi kimliği ile bu alanda dikkat çeker ve en fazla döviz bırakan turistlerde kongre turizmi için gelen misafirlerdir. Türkiye’de turist sayısı artarken turistlerin ortalama bıraktıkları döviz sayısı düşmektedir bu rakam ortalama 700 bin dolarken kongre turizminde bu rakam 3bin 500 dolar seviyesindedir yani yaklaşık 5 katı bu sebeple LookPRO yaklaşık 25 dilde tercüme desteği ile sizin kapılarınızı dünyaya açar.

Türkiye’nin okur yazar sayısının ve lise ve üniversite mezun sayısının Türkiye’nin ortalaması üzerinde olan başkentte öğrenci sayısıda bir hayli fazladır. Ankara’da altısı devlet ve on özel üniversite olmak üzere toplam on altı üniversite mevcut ve bünyesinde örgün 258 Bin 334 üniversite öğrencisi bulunduruyor. Bu bir çok ilin nüfusundan fazladır ve üniversite öğrencileri en çok sosyal medya ve internet kullanan kesimdir. Üniversite öğrencilerinin dikkatini çekmek onlara özel etkinlik ve kampanyalar düzenlemek LookPRO Ankara web tasarım ile daha kolay bir yolu olduğunu size göstereceğiz. Yerel ve küçük işletmelerin sesini duyurabilmesi için yine LookPRO ile daha kolay yerel bazda düzenleyebileceğimiz Kurumsal SEO çalışmaları ile sosyal medya ve dijital ortamda bilinen bir marka haline gelebilirsiniz.

neden LookPRO?

Doğruları Garanti Ediyoruz

Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

Paketleri Unutun

Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar