RUSÇA SEO ÇÖZÜMLERİMİZLE TANIŞIN

  [phonetext* phonetext-508 "+90"]

  rusça seo nedir?

  Rusça SEO, yerel yada global işletmelerin Rusça kullanılan pazarlarda hedef kitlenize veya müşterilerine arama motorlarında hizmetlerine yönelik Rusça konuşan müşterilerle aynı dilde karşılarına çıkarak yaptığımız optimizasyonlara denir.

  Başta Rusya, Belarus, Ukrayna,Polonya, Almanya( 6 milyon ),Abd (8.dil) Canada (3.dil) ve orta asya coğrafyasında neredeyse bütün ülkeler olmak üzere dünya da en yaygın kullanılan dillerden bir tanesidir.
  Son yıllarda Türkiye’nin Rusya ile olumlu ilerleyen siyasi ve ekonomik ilişkileriyle artan ticaret hacmiyle beraber, başta turizm olmak üzere bir çok sektör bu pazara entegre olmuş ve ciddi yatırımlar yapmıştır.Bu pazarlar; savunma sanayi, havacılık, enerji ve inşaat sektörüdür.

  Rusya ile ticaret hacmine bakıldığında ise 2018 in ilk 3 ayında ticaret hacmimiz %66 artmış durumda şuan sadece Rusya’da devam eden yaklaşık 1500 projenin toplam değeri 70 milyar dolardır. Bu bağlamda, Rusça SEO hizmeti ile arama motorlarında dijital pazara entegre olduğunuzda büyük bir pazara daha girmiş oluyorsunuz. Rusça Web site tercümesi ile beraber yapılacak Rusça SEO hizmeti sizin müşterilerinizle aynı dili konuşmanız anlamına gelmektedir ki bu pazarlama açısından çok önemli bir noktadır. Yabancı şirketler karşısında aynı dili konuşuyorsanız ve onlara aynı dilde içerik suna biliyorsanız bu sizin farklı bir dille girdiğiniz pazara göre ziyaretçi, teklif, ve karlılığınızı %100 oranından daha fazla bir fayda sağladığını geçmiş tecrübelerimiz ve analizlerimiz ile net bir şekilde ifade edebiliriz.

  Bu hizmetimiz sadece Google arama motorunu kapsayan bir hizmet değil, müşterimiz arzu ederse ve tavsiye ederiz, Yandex SEO arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz arasında mevcuttur.

  Rusça SEO İçin Fiyatlandırma Nasıl Yapılır ?

  Eğer sadece Rusça SEO hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, sizin belirlediğiniz ya da beraber belirleyeceğimiz ana ve alt kelime grupları için kitle ve rakip analizi yaparak çalışmaya başlıyoruz. Yapacağımız bu ön çalışma bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimiz için ücretsizdir. Bu analiz sonuçlarına göre bir yol haritası ile çalışmak istediğiniz anahtar kelimelerin sayısına ve belirlediğimiz kelimelerin rekabetine göre bir fiyatlandırma çizelgesi sunuyoruz. SEO çalışmalarında en az 3 aylık bir sözleşme ile çalışmaktayız. Tüm fiyatlandırmalarımız faaliyet gösterdiğiniz alana göre, ulaşılacak hedef kitle, rekabet ve çalışmaların kapsamına göre size özek yapılmaktadır. Yapılacak tercüme işleri ve SEO dışındaki bütün ek işlemler ayrıca ücretlendirilmektedir.

  KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ?

  teklif alın

  Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

   neden LookPRO?

   Doğruları Garanti Ediyoruz

   Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

   Paketleri Unutun

   Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

   Global Düşünüyoruz

   Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

   bizi arayın

   E-ihracat başarı hikayelerimiz

   E-ihracat için Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen Uluslararası SEO konsepti, günümüzün dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

   Türkiye’nin araç kiralama konusunda lider firmalarından biri olan Yolcu360 için İngilizce dilinde SEO uyumlu içerik pazarlaması çözümleri konusunda uzun vadeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar kapsamında;

   • 1000’i aşkın İngilizce anahtar kelimede içerik üretimi,
   • Global anlamda sektörün lider kelimesi olan “rent a car” için ilk sayfaya konumlandırma,
   • 101 farklı hedef lokasyon için özel olarak seçilen anahtar kelimelerde content marketing desteği

   konularında çalışmalar sergiledik. Firmaya 1 yılı aşkın bir süredir aktif olarak content marketing ve farklı dillerde tercüme konusunda destek sağlamaya devam etmekteyiz.

   İnanılmaz bir iş
   UZMAN
   CEO

   Türkiye de yabancılar için profesyonel danışmanlık sağlayan Ata Kurumsal A.Ş. ile uzun yıllardan beri 5 farklı dilde SEO, İçerik Pazarlaması, Google AdWords, Sosyal Medya Pazarlaması gibi geniş kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Sektörel anlamda tüm dillerde toplam 300’ü aşkın ticari kelimede ilk sayfa başarısı ve sayısız dönüşüm sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışılan anahtar kelimelerde %81 ilk sayfa ve Google AdWords üzerinde %94 sektör başarısı sağlamış durumdayız.

   Türkiye’nin önde gelen beton santrali ihracatçılarından Promax Beton Santralleri ile 7 farklı dilde 40’ın üzerinde anahtar kelime üzerinde çalışmaktayız. Özellikle global pazarda hedef ürünlerde farklı dillerde ilk sayfa konumlandırma ve beraberinde uyguladığımız özel E-İhracat uyumlu SEO teknikleriyle 6 aylık süreçte :

   • Anahtar kelimelerin %83’lük kısmında ilk sayfa başarısı,
   • Yerel SEO konseptinde 10’un üzerinde ülkede lokal sıralama başarısı,
   • Organik trafikte 6 aylık süreçte %250’lik artış.

   Sahne sistemleri konusunda Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından olan Gala Sahne Sistemleri için 4 farklı dilde SEO ve dijital itibar yönetimi çalışmaları yapmaktayız. Çalışmalar neticesinde;

   • 100’ü aşkın sektörel kelimede ilk sayfa başarısı,
   • Organik trafikte %30’u aşkın büyüme,
   • E-İhracat hacminde %45 büyüme sağlayarak firmanın emin adımlarla dünya pazarında üst sıralara tırmanmasına katkıda bulunuyoruz.

   Grafiklerle başarılarımız

   1-promaxstar beton santralleri

   1-Promaxstar Beton Santralleri

    

   Şubat ayında 10 dilde altyapısını tamamladığımız Promax ile, Mart ayında sıfırdan başladığımız E-İhracat destekli Uluslararası SEO çalışmaları ile 5 aylık süreçte organik trafikte Mart ayına göre %350’lik bir artış yakalamış durumdayız.

   2-gala sahne sistemleri

   2-Gala Sahne Sistemleri

    

   Sıfırdan  E-İhracat altyapısını düzenlediğimiz ve tüm global SEO kanallarına entegre ettiğimiz Gala Sahne ile geride bıraktığımız 5 aylık süreçte %30’un üzerinde organik trafik artışı sağlarken, dünyanın farklı coğrafyalarından onlarca dönüşüme katkıda bulunduk.

   3-ata kurumsal danışmanlık a.ş.

   3-Ata Kurumsal Danışmanlık A.Ş.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   5 farklı dilde 3 yılı aşkın süredir çalıştığımız Ata Kurumsal Danışmanlık A.Ş. için sadece 2019 yılının ilk 5 aylık sürecinde organik trafikte %20’lik bir artış elde edildi.

   başlıklar