Arapça Seo Çözümlerimizle Tanışın

  [phonetext* phonetext-508 "+90"]

  arapça seo nedir?

  Arapça SEO, yerel yada global işletmelerin Arapça dili kullanılan pazarlar da hedef kitlenize veya müşterilerine arama motorlarında, hizmetlerine yönelik , Arapça konuşan müşteriler ile aynı dilde karşılarına çıkarak yaptığımız dijital çalışmalar ve optimizasyonlara denir.

  Bugün 200 milyondan fazla insanın ana dili olan Arapça ile çok geniş bir coğrafya ile ticaret yapmak mümkün. Arap müşterilerinizle aynı dili konuşmak istiyorsanız, kurumsal imajınızı geniş coğrafyalarda güçlü temellere dayandırmak istiyorsanız, Arapça SEO hizmeti ile yeni başarılara yelken açacaksınız.

  Arapça SEO ile Hangi Coğrafyaları Hedefleyebilirim ?

  Başta Suudi Arabistan, Katar, Ürdün, Mısır, Lübnan, Kuveyt, Bahreyn, Somali, Libya, Cezayir, Fas, Tunus, Moritanya, Çad, Sudan, Cibuti, Umman, Yemen, Suriye, Irak gibi ülkeler olmak üzere dünyanın dört bir yanında Arapça konuşan potansiyel müşterilerine ulaşabilirsiniz. Son yıllarda Türkiye’nin özellikle Arap pazarıyla gerçekleştirdiği artan ticaret hacmiyle beraber pek çok işletme bu pazarla entegre olmuş ve ciddi ticari ilişkiler kurmuşlardır. Özellikle son dönemde Arap ülkelerinden değerli yatırımcıların ülkemizde bankacılık, lojistik, medya vb. gibi sektörlerde önemli yatırımları olmuştur. Aynı şekilde pek çok Türk işletme de çeşitli Arap ülkelerinde önemli yatırımlar yapmaktadır. Başta inşaat ve turizm sektörleri olmak üzere, iş ilişkilerinin ve sirkülasyonun oldukça geliştiğini söylemek mümkün. Bu nedenle web sayfanızın Arapça versiyonunu hazırlatarak bu pazardaki hedef müşterileriniz ile aynı dili konuşmanız mümkün.

  Arapça SEO İçin Fiyatlandırma Nasıl Yapılır ?

  Eğer sadece Arapça SEO hizmetlerimiz için çalışmak istiyorsanız, belirlediğiniz ya da birlikte belirleyeceğimiz ana ve alt kelime grupları için öncelikle kitle ve rekabet analizi yaparak çalışmaya başlıyoruz. Yaptığımız bu ön çalışma bizimle iletişime geçen tüm müşterilerimiz için ücretsizdir. Buradan hareketle ortaya çıkaracağımız yol haritası ile mevcut kelimelerinizin sayısı ve rekabetine göre fiyatlandırma çizelgesi çıkartıyoruz. SEO çalışmalarında en az 3 aylık sözleşme ile çalışmaktayız. İşe başlarken oluşacak muhtemel maliyetler nedeniyle ücretin yarısı peşin alınmaktadır. Tüm fiyatlandırmalar işletmenizin bulunduğu sektöre, ulaşılacak hedef kitleye ve rekabete göre size özel olarak yapılmaktadır. Yapılacak tüm tercüme işlemleri ayrıca ücretlendirilmektedir.

  KİMLERLE ÇALIŞIYORUZ?

  teklif alın

  Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

   neden LookPRO?

   Doğruları Garanti Ediyoruz

   Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

   Paketleri Unutun

   Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

   Global Düşünüyoruz

   Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

   bizi arayın

   E-ihracat başarı hikayelerimiz

   E-ihracat için Arama Motoru Optimizasyonu olarak bilinen Uluslararası SEO konsepti, günümüzün dijital pazarlama çalışmalarının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır.

   Türkiye’nin araç kiralama konusunda lider firmalarından biri olan Yolcu360 için İngilizce dilinde SEO uyumlu içerik pazarlaması çözümleri konusunda uzun vadeli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar kapsamında;

   • 1000’i aşkın İngilizce anahtar kelimede içerik üretimi,
   • Global anlamda sektörün lider kelimesi olan “rent a car” için ilk sayfaya konumlandırma,
   • 101 farklı hedef lokasyon için özel olarak seçilen anahtar kelimelerde content marketing desteği

   konularında çalışmalar sergiledik. Firmaya 1 yılı aşkın bir süredir aktif olarak content marketing ve farklı dillerde tercüme konusunda destek sağlamaya devam etmekteyiz.

   İnanılmaz bir iş
   UZMAN
   CEO

   Türkiye de yabancılar için profesyonel danışmanlık sağlayan Ata Kurumsal A.Ş. ile uzun yıllardan beri 5 farklı dilde SEO, İçerik Pazarlaması, Google AdWords, Sosyal Medya Pazarlaması gibi geniş kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Sektörel anlamda tüm dillerde toplam 300’ü aşkın ticari kelimede ilk sayfa başarısı ve sayısız dönüşüm sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çalışılan anahtar kelimelerde %81 ilk sayfa ve Google AdWords üzerinde %94 sektör başarısı sağlamış durumdayız.

   Türkiye’nin önde gelen beton santrali ihracatçılarından Promax Beton Santralleri ile 7 farklı dilde 40’ın üzerinde anahtar kelime üzerinde çalışmaktayız. Özellikle global pazarda hedef ürünlerde farklı dillerde ilk sayfa konumlandırma ve beraberinde uyguladığımız özel E-İhracat uyumlu SEO teknikleriyle 6 aylık süreçte :

   • Anahtar kelimelerin %83’lük kısmında ilk sayfa başarısı,
   • Yerel SEO konseptinde 10’un üzerinde ülkede lokal sıralama başarısı,
   • Organik trafikte 6 aylık süreçte %250’lik artış.

   Sahne sistemleri konusunda Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından olan Gala Sahne Sistemleri için 4 farklı dilde SEO ve dijital itibar yönetimi çalışmaları yapmaktayız. Çalışmalar neticesinde;

   • 100’ü aşkın sektörel kelimede ilk sayfa başarısı,
   • Organik trafikte %30’u aşkın büyüme,
   • E-İhracat hacminde %45 büyüme sağlayarak firmanın emin adımlarla dünya pazarında üst sıralara tırmanmasına katkıda bulunuyoruz.

   Grafiklerle başarılarımız

   1-promaxstar beton santralleri

   1-Promaxstar Beton Santralleri

    

   Şubat ayında 10 dilde altyapısını tamamladığımız Promax ile, Mart ayında sıfırdan başladığımız E-İhracat destekli Uluslararası SEO çalışmaları ile 5 aylık süreçte organik trafikte Mart ayına göre %350’lik bir artış yakalamış durumdayız.

   2-gala sahne sistemleri

   2-Gala Sahne Sistemleri

    

   Sıfırdan  E-İhracat altyapısını düzenlediğimiz ve tüm global SEO kanallarına entegre ettiğimiz Gala Sahne ile geride bıraktığımız 5 aylık süreçte %30’un üzerinde organik trafik artışı sağlarken, dünyanın farklı coğrafyalarından onlarca dönüşüme katkıda bulunduk.

   3-ata kurumsal danışmanlık a.ş.

   3-Ata Kurumsal Danışmanlık A.Ş.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   5 farklı dilde 3 yılı aşkın süredir çalıştığımız Ata Kurumsal Danışmanlık A.Ş. için sadece 2019 yılının ilk 5 aylık sürecinde organik trafikte %20’lik bir artış elde edildi.

   başlıklar