Yurt Dışı Depolama Çözümleri

Özellikle yurt dışına ürün ve hizmet ihracatı yapan işletmeleri için depolama çözümleri çok büyük bir öneme sahip. Yurt dışında işletmelerin birer depo kiralayarak hem lojistik maliyetlerini düşürebileceğini hem de daha hızlı bir teslimat süreci gerçekleştirebildiğini biliyor muydunuz? Bu konuda LookPRO olarak uluslararası pazarda çalıştığımız çözüm ortağımız ile başta sipariş karşılama olmak üzere, depolama, tedarik zinciri ve taşımacılık çözümleri sağlamaktayız.

Günümüzde e-ticaret ve e-ihracat proseslerinin vazgeçilmez bir bileşeni haline gelen yurt dışı depolama konsepti ile uluslararası pazarda rekabetçi fiyatlarla ve yüksek müşteri memnuniyetiyle çalışmanızı sağlıyoruz.
Çözüm ortağımız bu konuda sağladığı özel depo ve dağıtım merkezi yönetimiyle özelleştirilmiş WMS (Depo yönetim sistemleri) yazılım uygulamaları oluşturuyor. Bu yazılım sayesinde üretim ve stok seviyelerinin kolayca hesaplanması sağlanarak kaynaklar yüksek verimlilikle optimize edilmiş oluyor. Yine çözüm ortağımız spesifik depolama çözümleri ve özel teslimatlarınız için özelleştirilmiş çözümler sağlıyor. Dünyanın herhangi bir pazarında ürünlerinizi takip etmenizi dijital ortamda kısa kodlar ile son kullanıcı ve tedarikçi ile paylaşarak hızlı, güvenli kargolama yaparak mutlu müşteri oranınızı da artırıyor. Kargolama süreçlerinde hata payını minimum seviyeye indirerek, müşterilerden gelecek iade taleplerini ortadan kaldırıp bu konuda ki maliyet, iş yükü ve bu alanda harcanacak mesaiyi farklı alanlarda kullanarak size zaman tasarrufu sağlıyoruz.
Hali hazırdaki depolarınız içinde iş organizasyonunuza uygun senaryolar ile yazılımsal çözümler sunarak depolarınızı modernize ediyoruz. Deponuzda ki kontrol mekanizmasının iyileştirerek stop takibini, raf yerleşimi ile beraber kategorileştirerek iç otomasyonu en iyi ve hazır hale getiriyoruz. Ve bu süreçten sonra size sadece ürünü tedarik etmek ve ürünü pazarlamak kalıyor.

Bizim için ne yapabilirsiniz?

 • Deponuzun kullanılmayan kısmı kalmadan her noktasının işler halde olmasını sağlarız,
 • Sağladığımız yazılımsal ve teknolojik alt yapı ile sipariş dağılımı ve toplamada ki hataları minimize ederiz,
 • İş hikayenize göre opsiyenel kullanılabilicek ve kolay optimize edilecek depo tasarımları geliştirmenizi sağlarız
teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  neden LookPRO?

  Doğruları Garanti Ediyoruz

  Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

  Paketleri Unutun

  Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

  Global Düşünüyoruz

  Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

  bizi arayın

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar