Twitter Reklamcılığı Nedir ?

328 milyon aktif kullanıcısıyla Twiter dünyada en fazla kullanılan sosyal medya kanallarından biri konumunda bu kadar aktif kullanıcısı olan Twitter’da reklam vermek size ve işletmenizedeğer katacak, web sitenizin trafiğini artırıp marka yönetimi açısından marka bilinirliğini artıracaktır Twiter’da reklam ve pazarlama ticari hedefleriniz için dizayn edilmiştir.

Twitter Reklam Çeşitleri Nedir?

 • Mobil Uygulama Pazarlaması: Twitter size Mobil uygulamanızın pazarlaması için bir sekme sunuyor bu sayede uygulamalarına yönlendirme verebilirsiniz ve uygulamanın tıklanma ve indirilme sayısına göre Twitter’a ödeme yapıyorsunuz.
 • Takipçi Kazanma: Sadece takipçi artırmak içinde size bir seçenek sunan Twitter bu yöntemle de sadece sizi takip eden takipçiler için bir bütçe ayırmanız gerekiyor.
 • Görüntülenme Sayısı: Sadece Tweetlerinizi daha fazla görüntülenme aldırmak ve göz önünde tutmak istiyorsanız bunun için de bir öneri sunuyor size bu bir tür sözleşmeli satış gibi düşünebilirsiniz sadece ön ödeme yaparak kullanabileceğiniz bir yöntem.
 • Video Pazarlaması: Videolarınız hareketli resimleriniz içinde bir seçenek sunuyor pazarlamanızı bu kanaldan yapacaksanız eğer sadece video görüntüleri için ücret ödersiniz.
 • Website Ziyareti: Twitter kullanıcılarını web sitenize çekmek istiyorsanız onun için farklı bir opsiyon sunan twitter sadece paylaştığınız bağlantılar için ücret ödersiniz.
 • Yeniden Pazarlama: Mevcut takipçileriniz içinde bir yeniden pazarlama yöntemi gibi işletebilirsiniz takipçilerinizin ön plana çıkarır ve sadece uygulama tıklamaları için ücret ödersiniz.

Son olarak Twitter’ın günümüzde dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri haline geldiğini söylemek mümkün. Özellikle hedef kitlesinin Twitter kullanıcısı olduğunu düşünen işletmeler, Twitter reklamcılığı ile tanışmak istiyorlarsa, LookPRO Bilişim uzmanları olarak her zaman yanınızdayız.

bizi arayın

neden LookPRO?

Doğruları Garanti Ediyoruz

Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

Paketleri Unutun

Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar