fbpx

özel e-ticaret paketlerimiz

e-ticaret paketlerimiz ile tanıştınız mı ?

Ürünlerinizi e-ticaret paketleri ile internette satmak ister misiniz ? Eğer cevabınız evetse, LookPRO olarak özel geliştirdiğimiz e-ticaret paketleri ile işletmenize özel çözümler üretiyoruz. E-ticaret çözümlerimiz ile kendinize ait bir sanal mağaza açabilir, online ortamda kolayca ödeme alabilir, tüm sipariş ve kargolama ihtiyaçlarınızı tek bir sistemden yönetebilirsiniz. Günümüzde artık ticaret konseptinde vazgeçilmez hale gelen elektronik ticaret (e-ticaret) ile ürünlerinizi hızlı ve düşük maliyetlerle hedef kitlelerinize pazarlamanız mümkün.  Tek yapmanız gereken aşağıdaki paketlerden birini seçmek ve tüm fatura bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde sisteme girmek. Ödeme aşaması tamamlandıktan sonra size özel olarak atanan müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçerek teknik detayları tarafınıza iletecektir. Firmamızın sunduğu e-ticaret danışmanlığı çözümleri ile sıfırdan bir e-ticaret sistemine sahip olarak ürünlerinizi internette satabilir, ciddi gelir elde edebilirsiniz.

ücretsiz kurulum

Hiçbir müşterimizi yormadan anahtar teslim çalışma anlayışımız çerçevesinde hem sıfırdan e-ticaret sistemi kuruyor, hem de mevcut sitenizin yeni satın alacağınız paketlerle değiştirilmesini sağlıyoruz. Uzmanlarımızın size özel olarak tasarladıkları tasarımlardan birini seçerek hemen siz de paketinize sahip olabilir, online mağazanızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi kendiniz ekleyebileceğiniz gibi, uzmanlarımızdan da ücretli destek alma şansına sahipsiniz. Eğer siz de sanal mağazanızı hemen açarak dünyanın en büyük pazarı olan dijital pazarda yerinizi almak istiyorsanız aşağıdan bir paket seçebilirsiniz.

e-ticaret seo çözümleri

E-ticaret SEO çalışmaları son dönemde işletmeler için oldukça önemli bir hale gelmiştir. Arama motorlarında üst sıraya çıkmak ve çeşitli dijital pazarlama faaliyetleri ile hedef müşteriye ulaşmak pazarlama çalışmalarının büyük kısmını oluşturuyor. Bir dijital mağazayı açarak müşteri beklemek bir caddede dükkan açarak müşteri beklemeye benzer. Fakat gözden kaçırdığınız nokta bir caddede dükkan açıyorsanız sadece o caddeye hitap ediyor olduğunuzdur. Dolayısıyla o cadde dışındaki insanlar sizin işletmenizden alışveriş yapmaya istekli olmayacaktır. Fakat, internet bugün dünyanın en büyük pazarı ve zaman-mekan fark etmeksizin, müşterileriniz sizin ürünlerinize ihtiyaç duyduğu anda onlara ulaşabiliyorsunuz. İşte bu yüzden en düşük pazarlama kanalı olan dijital pazarlama ve organik SEO e-ticaret sistemleriniz için kaçınılmaz bir gereklilik haline gelmiştir. LookPRO olarak e-ticaret sistemleriniz için SEO çalışmaları sağlayarak hedef kelimelerinizde sizi en üstte tutmak için özel çözümler getiriyoruz.

ücretsiz deneyin

Aşağıdaki butonu tıklayarak e-ticaret sitesi tasarımlarını görüntüleyebilir, demoları inceleyebilirsiniz

örnek tasarımlar ve demo

ücretsiz deneyin

Aşağıdaki butonu tıklayarak kurumsal web sitesi tasarımlarını ve demoları inceleyebilirsiniz.

örnek tasarımlar ve demo

anahtar teslim

Tüm e-ticaret paketlerimizde kurulum ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sisteminiz tarafınıza hızlı bir şekilde teslim edilecektir.

sık sorulan sorular

Anahtar teslim paket ne demektir ?

E-ticaret ve diğer tüm paketlerimizde satın aldığınız paket için ücretsiz kurulum hizmeti sağlanmaktadır. Uzmanlarımız seçeceğiniz tasarımı sisteme entegre ederek tarafınıza teslim etmektedir. Bu aşamadan sonra ürünlerinizi sisteminize girerek müşterilerinize tanıtmaya başlayabilirsiniz.

Ürünleri kendim eklemek istemiyorum, bu konuda çözüm sunuyor musunuz ?

Çoğu müşterimizin ürünleri ekleyecek zamanı bulunmadığını göz önüne alırsak, bu konuda özel çözümler sağlama yönünde oldukça fazla talepler alıyoruz. Bu nedenle ürünlerinizin tarafımızdan sisteme entegre edilmesini istiyorsanız, 1.5 TL/ürün şeklinde fiyatlandırma yapmaktayız.

Ürünleri sisteme girdim fakat satış olmuyor, ne yapmalıyım ?

Bu durumda dijital pazarlama faaliyetlerini kullanmanız gerekmektedir. Günümüzde artan rekabet koşulları ve en büyük pazarın internet haline gelmesi sebebiyle herhangi bir pazarlama çalışması yapmaktan satış gerçekleştirmek imkansıza yakındır. Bu nedenle SEO paketlerimizi inceleyebilir ve uzmanlarımızdan pazarlama çalışmaları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Paket satın alan müşterilerimize pazarlama ve SEO paketlerimizde %30’a varan özel indirimler uygulanmaktadır.

Bir web sitem var fakat memnun değilim, sizin paketlerinizle değiştirmem mümkün mü ?

Evet. Hangi altyapıyı kullanırsanız kullanın, sistemimiz ister sadece mağaza olarak, isterseniz de full bir web sitesi olarak kullanım sağlamaktadır. Sistem değişikliğini ücretsiz olarak tüm müşterilerimize sağlamaktayız.

Paketlerinizde geri iade mümkün mü ?

Tüm paketlerimizde iade politikalarımız geçerlidir.

Hem e-ticaret hem de pazarlama çözümleri istiyorum, bu konuda ne yapabilirsiniz ?

Paket satın alan müşterilerimize özel olarak pazarlama paketlerimizde %30’a varan indirimler yapmaktayız. Pazarlama paketlerimiz genel olarak Google SEO , Google Ads ve Sosyal Medya Pazarlaması faaliyetlerini içermektedir.

Lojistik çözümlerinde destek sağlıyor musunuz ?

Fiili e-ticaret sürecinin aktif olarak başlaması ve lojistik konularında kendi bünyemizde bir uzman barındırmamakla beraber, bu konuda çözüm ortağımız ile müşterilerimizin doğacak ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz.

bizi arayın

BİZİMLE DÜNYAYA AÇILAN REFERANSLARIMIZ

neden lookpro?

E-İhracat ile Tanışın

Dijitali en etkili şekilde kullanmayı garanti ediyoruz.

Anahtar Teslim

Tüm entegrasyonları sizin için sağlıyor, anahtar teslim çalışıyoruz.

Global Düşünüyoruz

Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.
0850 840 5057 hemen ara!