HEMEN BAŞVUR

Aşağıdaki formu doldurarak uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  [phonetext* phonetext-508 "+90"]

  paket kapsamındaki hizmetler

  E-İhracat Web Siteniz (İngilizce Altyapılı)

  %100 Mobil ve SEO uyumlu İngilizce altyapıya sahip, e-ihracat uyumlu web sitenizi kuruyoruz.

  250 TL Google Reklam Kredisi

  250 TL değerinde hedef ülkelerinizde yayınlanacak ve seçtiğiniz ürünlerinizi ilgili dillerde hedef kitlelerinize gösterebileceğiniz reklam hizmetini ücretsiz sağlıyoruz.

  Sosyal Medya Hesaplarının Oluşturulması

  İhracat için global sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyoruz, dünyaya ürünlerinizi gösteriyoruz. (Facebook, Instagram, Linkedin)

  E-Katalog Tasarımı

  10 ürüne kadar İngilizce e-katalog (PDF) tasarımınızı hazırlıyoruz. 10 ürünün üzerindeki ve farklı dillerdeki katalog tasarımları ek ücrete tabidir.

  Ürün Fotoğraflama Hizmeti

  Ankara içinde bulunan firmalara özel olarak profesyonel ürün fotoğraflarınızı çekiyoruz. Paketimize 10 ürün çekimi dahildir. Ekstra ürün çekimleri ek ücrete tabidir.

  E-İhracat Pazar Araştırması

  Hedef ülkelerinizde ürünlerinizin farklı dillerde nasıl aratıldığını tespit ederek, web sitenizde ve marketplacelerde ürün girişi yaparken kullanıyoruz. Böylece doğru müşteri kitlesine ulaşma imkanına sahip oluyorsunuz.

  Alibaba Mağaza Başvurusu

  Alibaba.com mağaza başvurusu işlemleriniz ve 5 ürüne kadar ürün ekleme hizmeti pakete dahildir. Ayrıca Gold Supplier paketleri ücrete dahil değildir.

  Amazon Mağaza Başvurusu

  Amazon.com mağaza başvurusu işlemleriniz ve 5 ürüne kadar ürün ekleme hizmeti pakete dahildir. Ayrıca Amazon mağaza paketleri ücrete dahil değildir.

  Profesyonel Mağaza Yönetimi

  Alibaba ve Amazon mağazalarınıza profesyonel fotoğraflarınız ile ürünlerinizi ekleyerek 5 farklı dilde uygun anahtar kelimeleri kullanarak mağaza yönetimi yapıyoruz.

  TalkinEasy Yazılımı Hediye

  E-İhracatçılarımız için özel olarak geliştirilen ve 30 farklı dilde otomatik müşteri karşılama ve yönlendirme yapabilen ödüllü yazılım TalkinEasy’i tüm E-İhracata Giriş Paketi müşterilerimize yıllık 300 $ değerindeki 1 yıllık Full Paketi hediye ediyoruz.

  kdv dahil

  5000 TL

  hizmet sağladığımız diller

  bizi arayın

  başlıklar