E-İhracat için uygun muyum ? Ücretsiz sorgulayın !

E-ihracat uygunluk durumunuzu sorgulayarak, işletmenize ve sektörünüze en uygun paketimizi seçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra uzmanlarımız size ulaşarak en doğru paketi seçmeniz ve pazarlama stratejileriniz hakkında destek sağlayacaklardır. 3 adımda e-ihracat uygunluk durumunuzu sorgulayabileceğiniz sayfamızda formu doldurmaya “Sonraki adım” seçeneğini kullanarak devam edebilirsiniz.

[multi-step-form id=”1″]

BİZİMLE DÜNYAYA AÇILAN REFERANSLARIMIZ

sıkça sorulan sorular

E-İhracat Paketleri Ne İşe Yarar ?

E-ihracat paketleri ile müşterilerinize onların kendi dillerinde ve kendi para birimlerinde toptan ve perakende olarak online ortamda ihracat yapabilirsiniz.

Paketlere kurulum ve teknik destek dahil mi ?

Tüm paketlerimize anahtar teslim kurulum dahildir, fakat sürekli teknik destek Standard ve Platinum paketlerimizde mevcuttur. Bu nedenle e-ihracat sistemi kullanma tecrübeniz bulunmuyorsa, Basic paket yerine diğer paketleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Amazon, Aliexpress ve Alibaba entegrasyonları mümkün mü ?

Evet, güçlü altyapımız ile tüm ürün ve stoklarınızı tek bir panelden toplu şekilde API ve XML yardımıyla yönetebiliyorsunuz. Entegrasyonlar mağazalarınıza özel olarak yapılır ve ayrıca ücretlendirilir.

Paketlerin kullanımıyla alakalı eğitimleriniz mevcut mu ?

Tüm Platinum paket müşterilerimize Ankara içinde yerinde eğitim ve özel teknik destek sağlamaktayız. Diğer paketlere ait tüm müşterilerimize online videolar ile ürün ekleme, kategori ekleme vb. konularda çevrimiçi eğitim sağlamaktayız.

Paketlerin teslim süreleri ne kadar ?

Özellikle çok dilli web sitelerinde ve fazla sayıda entegrasyon gerektiren işlemlerde, teslim süresi 15-20 günü bulabilmektedir. Sözleşmelerimizde teslim süreleri yer almaktadır.

başlıklar