E-Dönüşüm Hizmetleri

Teknolojinin gittikçe geliştiği dünya koşulları altında, ülkelerin de çok çeşitli konularda elektronik dönüşüme başladıklarını gözlemliyoruz. LookPRO olarak artan piyasa talebi ve gittikçe daha güçlü bir gereksinim olan dijitalleşme ihtiyaçlarına cevap vermek için e-dönüşüm hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için sağlamaya başladık. Buradan hareketle, kırtasiyeciliği azaltarak işletmelerin ve kamu kuruluşlarının artan dijitalleşme ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılan çalışmalara e-dönüşüm ya da elektronik dönüşüm adı verilmektedir. Örnek olarak e-fatura, e-imza, e-defter gibi işlemlerin dijital ortama dökülmüş halleri gösterilebilir. Artık günümüzde kanunen de bir zorunluluk haline gelen e-imza ve e-fatura gibi çözümler e-dönüşümün en güzel ve başarılı örnekleri olarak gösterilebilir. Aynı zamanda bu tip dijital çalışmaların ülkemizin kaynaklarının daha verimli kullanılmasını sağladığı gibi milli ekonomiye de katkısının büyük olduğunu söyleyebiliriz.

KOBİ'ler için E-Dönüşüm

Genel olarak bakıldığında e-dönüşüm konseptine en hızlı entegre olabilen işletmeler KOBİ’ler oluyor. Bu nedenle özellikle hızlı, kalıcı ve düşük maliyetli çözümler üretilmesi aşamasında e-dönüşüm Türkiye’nin en çok ve hızlı şekilde ihtiyaç duyduğu çözümlerden biri olarak gözümüze çarpıyor. Örneğin hızlı bir şekilde e-fatura sistemine entegre olmak isteyen bir KOBİ, kağıt faturanın günlerce basılmasını beklemek yerine, hızlı bir şekilde e-fatura hizmetiyle tanışarak faturalama maliyetlerini minimum seviyeye indirebiliyor. Yine aynı şekilde kesilen faturaların ve oluşturulan beyannamelerin sunucularda daha uzun süreler saklanması ve arşivlenmesi için e-arşiv hizmeti de oldukça büyük bir öneme sahip. Bilişim ve dijital entegrasyon süreçlerinin öncü firması olarak tüm müşterilerimize e-dönüşüm hizmetlerini profesyonel bilgi birikimimiz ve deneyimli iş ortaklarımız aracılığıyla sağlamaktayız.

alt hizmetler

e-fatura hizmeti

E-fatura hizmeti ile başta kargolama maliyetleri ve harcadığınız mesai olmak üzere pek çok konuda tasarruf sağlamanız mümkün.

detaylar

e-imza hizmeti

Islak imza yerine geçen ve elektronik imza olarak da bilinen e-imza konsepti ile dijital ortamda imzalamanız gereken belgeleri kolaylıkla imzalayabilirsiniz.

detaylar

e-arşiv hizmeti

Faturaya dair oluşturma ve muhafaza etme konularında GİB tarafından belirlenen standartları tam anlamıyla karşılayan e-arşiv fatura ile elektronik ortamda faturalama işlemlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

detaylar

teklif alın

Saniyeler içinde bize aklınıza takılanları sorabilir, işletmeniz için hızlı bir teklif alabilirsiniz. Lütfen geçerli bir telefon numarası giriniz, müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  neden LookPRO?

  Doğruları Garanti Ediyoruz

  Yükselmeyi değil, doğru çalışmaları yapmayı garanti ediyoruz.

  Paketleri Unutun

  Hazır ve işlevsiz SEO paketleriyle değil, tamamen işletmenize özel sektörel ve lokasyonel çözümler üretiyoruz.

  Global Düşünüyoruz

  Dünyanın 25 dilinde SEO hizmeti veren tek firmayız.

  bizi arayın

  Bizim için ne dediler?

  Veteriner kliniğimiz için bir kaç yerel gazeteden backlink satın aldık. Direk SEO sıralamalarımızın yükseldiği gördük, inanamadık. Ofislerini ziyaret ettik konuştuk ve acilen kendileriyle sözleşme imzalayarak tüm dijital işlerimizde birlikte çalışmaya başladık. Sorunsuz ve güvenilir bir firma arayanlara duyurulur.

  İbrahim ÇİFTÇİ
  Genel Müdür & Veteriner Hekim, Boncuk Animal

  Yıllardır tanıtım yazısı satın almaktayız. Bir kere olsun sorun yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.

  Uğur YILMAZ
  Finans Müdürü, ATA Kurumsal A.Ş.

  Özellikle ulusal gazetelerde projelerimizi duyurmak istiyorduk. Bizim için çok hızlı bir şekilde röportaj hazırlayan ve projelerimizi tanıtma şansı yaratan LookPRO’ya teşekkürlerimizi sunuyorum.

  Kadir GENCER
  Genel Müdür, Plusmix Beton Santralleri

  başlıklar